Cięcie LASEROWE

Technologię cięcia laserowego charakteryzuje najwyższy poziom precyzji. Perfekcyjne, idealnie gładkie efekty powstają w procesie, który nie wymaga dodatkowej obróbki. Dowolność kształtów oraz dokładność cięcia najmniejszych detali stawia metodę na najwyższym poziomie.

Drewno

Obróbka nie wymaga mocowania materiału, brak jest jakichkolwiek naprężeń materiału. Świetna możliwość wykonywania inkrustracji, zdjęć na drewnie, części mebli, upominków, a w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem jest narzędziem do szybkiego oraz precyzyjnego wykonywania wykrojników.

Pleksi

Możliwość cięcia tego materiału może być wykorzystywana do produkcji przeróżnych biurowych akcesorii takich jak podstawki na wizytówki lub promocyjne gadżety reklamowe. Możliwe jest grawerowanie nazwisk lub logo firmy. Grawerowanie rastrowe umożliwia uzyskanie efektu płaskorzeźby gdzie odcienie szarości odpowiadają mocy źródła lasera.

Plastiki

Jest to ogromna możliwość dla obróbki wiązką lasera. Obróbka jest precyzyjna z bardzo wysoką tolerancją i możliwością szybkich zmian wzoru. Doskonałe narzędzie do wykonywania klawiatur membranowych.

Papier

Cięcie papieru dostarcza niezwykle ciekawych realizacji wykorzystywanych do produkcji kartek okolicznościowych lub wizytówek. Wyjątkowa precyzja technologii umożliwia wycięcie najdrobniejszych elementów w bardzo szybki sposób, czego nie zapewniają inne metody obróbki.

Guma

Wycinanie z arkusza gumy dowolnych kształtów polecane jest m.in. do tworzenia odpowiednich formatów płytki tekstowej pieczątek. Cięcie gumy jest ponadto często wykorzystywane do wycinania uszczelek.
Kontakt z webmasterem