Grawerowanie LASEROWE

Ploter laserowy może być stosowany do wytwarzania pięknych akcesoriów biurowych, takich jak wizytowniki lub podobne upominki wykorzystywane jako materiały promocyjne. Materiały "miękkie" pozwalają na grawerowanie spersonalizowanych danych na różnych materiałach jak również logo firmowych. Grawerowanie rastrowe przekształca 256 stopni szarości na 256 mocy lasera. Materiały akrylowe są świetnymi materiałami dla grawerowania laserowego. Grafika wykonana przy pomocy grawerowania tylnej części przezroczystego pleksi daje wspaniałe efekty. Grawerowanie wektorowe podąża za konturem figury geometrycznej jako linia ciągła, natomiast grawerow anie rastrowe działa raczej jak drukowanie. Laser skanuje linię obrazu, grawerując siatkę malutkich kropek. Używając stałą moc lasera można z mieniać gęstość kropek w celu tworzenia obrazów 2D. Odcienie szarości są przekładane na moc lasera, co umożliwia tworzenie niewiarygodnej jakości obrazów 3D

Szkło

Subtelny grawer na szkle bardzo często wykorzystywany jest przez tysiące pubów i restauracji, które prezentują swoje logo na kieliszkach, szklankach, kuflach i wszelkich naczyniach. Estetyka i czystość obróbki sprawia, że powszechnie grawerowane są również nagrody i trofea.

Drewno

Drewno jest materiałem prezentującym wyjątkowo efektowne rozwiązania. Grawerowanie drewna najczęściej wykorzystywane jest dla zdobienia prezentów, pamiątek, szykownych opakowań, drewnianych zabawek i kredek, gadżetów oraz elementów wizualizacji.

Skóra

Skórzane terminarze, etui, wizytowniki to idealne, powszechnie stosowane akcesoria będące jednocześnie doskonałym nośnikiem reklamy i Ľródłem niezliczonych realizacji, takich jak: grawerowane logotypy, nazwy firm, nazwiska i wszelkie formy personalizacji.

Guma

Guma jest materiałem polecanym do grawerowania płytek tekstowych. Treść pieczątki uzyskana w wyniku grawerowania gumy charakteryzuje się najwyższym stopniem dokładności. Precyzja technologii pozwala osiągnąć idealne efekty nawet w przypadku najdrobniejszych elementów.

Kamień

Kamień jest trwałą i szlachetną bazą dla grawerowania niekonwencjonalnych, prestiżowych pamiątek, prezentów, nagród i tablic.

Tworzywa

Grawerowanie na tworzywach sztucznych to z jednej strony realizacje wykonane na istniejących produktach, z drugiej: grawerowanie na materiałach takich jak: laminaty czy folie, które zostały zaprojektowane z myślą o obróbce laserowej. Polecane zastosowania to między innymi: wizytówki, tabliczki znamionowe, identyfikatory, szyldy, tablice a także gadżety i breloki hotelowe oraz wiele innych.

Kontakt z webmasterem