Wizytówki

Nasza drukarnia specjalizuje się w wydrukach reklamowych – drukujemy materiały dla firm z całej Polski.

Drukujemy wizytówki zarówno w małych, jak i dużych nakładach.

Działamy na rynku od ponad 20 lat, w tym czasie zrealizowaliśmy zamówienia dla tysięcy firm.
Klienci doceniają nasze produkty i są z nich w 100% zadowoleni. Nasi Klienci zawsze mogą na nas liczyć w kryzysowych sytuacjach.
Posiadamy własne studio graficzne, które przygotowuje projekty, a także własny park maszynowy, na którym drukujemy wszelkie materiały.

Plakaty

Wykonujemy cyfrowe wydruki plakatów do formatu A0+ – do 107cm szerokości i dowolnej długości.
Wszystkie plakaty drukujemy na własnym sprzęcie – jest to gwarancja najlepszych terminów i niskiej ceny – działamy bez pośredników.

Ulotki

Ulotki drukujemy w technologii cyfrowej oraz offsetowej – w zależności od nakładu.
Gwarantujemy najlepsze terminy – każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W naszej ofercie są najtańsze ulotki w Kielcach!
W naszej ofercie znajdą Państwo również ulotki składane (foldery), a także broszury szyte zeszytowo lub bindowane.

Zaproszenia

W ramach tej działalności zajmujemy się wydrukami zaproszeń wszelkich typów: firmowych, komunijnych, ślubnych, a także zaproszeń na chrzest i inne uroczystości.
Drukarnia Zaproszeń to pomysł na oryginalne, indywidualnie zaprojektowane zaproszenia – z pełną personalizacją! Stwarzamy możliwość doboru wszystkich elementów – rodzaju i koloru papieru, wstążek, kopert, tekstów i motywów przewodnich – tak, aby każde zaproszenie miało niepowtarzalny charakter i było jedyne w swoim rodzaju…
W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne zaproszenia oraz dodatki ślubne. – w wielu stylach i wariantach. Na życzenie tworzymy niestandardowe, indywidualne projekty. Drukujemy również zaproszenia z własnych projektów naszych Klientów!

Teczki ofertowe

Teczki drukujemy w technologii cyfrowej oraz offsetowej – w zależności od nakładu.
Gwarantujemy najlepsze terminy – każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W naszej ofercie są najtańsze teczki ofertowe w Kielcach!

Kalendarze

Wykonujemy różne typy kalendarzy reklamowych – od drukowanych kalendarzyków w formie wizytówek, przez drukowane kalendarze jednodzielne, trójdzielne, jednoplanszowe listwowane, wieloplanszowe na spirali, po grawerowane kalendarze różnych typów. U nas zamówisz swoje kalendarze już od 10 sztuk!
Nasze kalendarze mogą być dodatkowo powlekane folią błyszczącą, matową lub aksamitną Soft-touch.

 

powrót