Wydruki reklam zewnętrznych? Wykonamy je najlepiej!

Wykonujemy bannery, wydruki na siatce, folii, płytach PCV i z plexi, papierach plakatowych, wycinamy również reklamy z folii. Dodatkowo możesz zamówić u nas ekskluzywne tablice grawerowane, litery wycinane z plexi lub styroduru, kasetony podświetlane, tablice z dibondu itp.

Szyldy, oznakowania, tablice informacyjne

Szyld jest wizytówką każdej firmy nie zależnie od tego czy jest to mały sklepik czy duże przedsiębiorstwo. Funkcjonuje jako reklama montowana na stelażu, konstrukcjach wolno-stojących oraz bezpośrednio na elewacji budynku.

Warto aby jego wykonanie było solidne, projekt estetyczny i czytelny a użyte materiały odporne na warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdują się szyldy wykonywane tradycyjną metodą oraz szyldy wykonane przez naklejenie na podłoże pełno kolorowego wydruku solwentowego.

Możliwe jest również zastosowanie elementów przestrzennych wycinanych z pleksi lub styroduru.

W obu przypadkach jako podłoże używamy blachę ocynk o różnych grubościach, tworzywa sztuczne, kompozyty aluminiowe, metale nieżelazne jak i szkło.

Co oferujemy?:

  • projekt graficzny
  • wykonanie szyldu wybraną metodą
  • montaż szyldu
Szyldy reklamowe, Szyldy zewnętrzne i wewnętrzne - Pracownia Wikam Kielce

Kasetony Reklamowe - Pracownia Wikam Kielce

Kasetony

Kaseton świetlny to uniwersalny nośnik reklamowy doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Wykonany w technologii profili aluminiowych o grubości 10, 14,18 cm.

Lico kasetonu wyklejamy foliami translucentnymi z grafiką wycinaną na ploterze. Istnieje możliwość wydrukowania pełno kolorowej grafiki na folii translucentnej.

Banery reklamowe, rollupy

Jest to gruby materiał płócienny okuty stalowymi oczkami ułatwiającymi montaż. Grafika nanoszona jest bezpośrednio na baner przy użyciu techniki druku solwentowego. Wykonujemy też banery wyklejane foliami z grafiką wycinaną na ploterze.

Stanowi to idealne i tanie rozwiązanie w przypadku sezonowych akcji promocyjnych, jak również jest doskonałą propozycją taniej reklamy o większych gabarytach.

Banery reklamowe, rollupy - Pracownia Wikam Kielce

Litery Przestrzenne - Pracownia Wikam Kielce

Litery przestrzenne

Za pomocą cięcia termicznego wykonujemy napisy, loga i elementy graficzne ze styroduru i styropianu. Grubość elementów jest dobierana w zależności od potrzeb i najczęściej zamyka się w przedziale 20-50mm dzięki czemu uzyskujemy efekt przestrzenny przy rozsądnym poziomie kosztów.

Po wycięciu elementy są malowane akrylowymi farbami odpornymi na warunki atmosferyczne.

Możliwe jest również wykonanie lica w dowolnym kolorze z pleksy wycinanej laserowo.

Maksymalna dostępna przestrzeń robocza to 120x240x50 cm. Przy większych gabarytach element może być łączony z kilku części.

Reklama na pojazdach

Takie reklamowanie firmy, produktu lub usługi jest bardzo popularnym i niezwykle efektywnym sposobem pozyskania klienta.

Reklama taka może być wykonana w formie jednokolorowych liter i prostej grafiki lub w formie kolorowego wydruku na specjalnie do tego celu przeznaczonej folii.

Jest to najtańsza, najszybsza i najbardziej czytelna forma reklamy.

Reklama na pojazdach - Pracownia Wikam Kielce

 

powrót